KNIHY, KTERÉ MLUVÍ

Saturnin při chuti (audiokniha)


Sluha zámeckým pánem? Se Saturninem je možné všechno!

Aby mohl žít životem, který bude zároveň zábavou, stal se Saturnin, jak víte, sluhou u poněkud nesmělého mladého muže, obklopeného dědečkem, tetou Kateřinou s manželem Františkem, bratrancem Miloušem a jeho přítelkyní Malvínou, rodinným přítelem doktorem Vlachem a jeho ženou Zorkou, dcerou továrníka Kadláčka, and last but not least slečnou Barborou Terebovou, z níž se v toku času stala paní Barbora, neboť nesmělý mladý muž se nakonec jeho drobným přičiněním přece jen osmělil a požádal tu půvabnou slečnu o ruku.

Zažil s nimi nemalá dobrodružství, v nichž hrál vesměs roli hybatele událostí, takže se rozhodně nenudil. Zvláště, když záhy zakoupil starý zámeček v Libni a Amelia psy.

Číst více
399,00 Kč Doporučená cena
V prodeji
Podobné

Detailní informace

Datum vydání 28.09.2023
Jazyk čeština
Délka 3 hodin 57 minut

Autor knihy

Miroslav Macek

Miroslav Macek


Již více než tři čtvrtě století oblažuje i popuzuje svou přítomností tento svět, a ačkoliv se o něm nedá říct, že překrásně bruslí, má spoustu jiných zálib a koníčků. Povoláním sice stomatolog a krátkou dobu též politik je dnes hlavně zahradníkem na plný úvazek, sbírá vše, čeho jsou více než tři kusy, miluje les, běh luhy a háji, dobré jídlo a víno, poezii, černé kočky a svoji podezřele mladou ženu. Také pořád něco píše a překládá a se setrvalým úsměvem na rtech poklidně čeká na zubatou…

Zobrazit profil autora