Losos v kaluži (audiokniha) | Albatros media
KNIHY, KTERÉ MLUVÍ
Losos v kaluži (audiokniha)
P

Losos v kaluži (audiokniha)


Délka

6 hodin, 31 minut

i Připravujeme

Hvězda českého internetu v románu, kde smrtí všechno teprve začíná.

Cynická Bára není typ holky, která se ráno probudí se sexy rozcuchem, protáhne se a na první pokus vyfotí #nomakeup selfie, za kterou dostane 200 lajků, než dojde do koupelny. Je spíš ten typ holky, která se ráno bojí podívat do zrcadla, na zůstatek účtu a do lednice. Její život se otočí vzhůru nohama, když jí umře babička a „odejde do nebe“. Bára ale zjistí, že smrtí nic nekončí, naopak jí všechno začíná!
Číst více
329,00 Kč Doporučená cena
Expedujeme 17.03.2020
Podobné

Detailní informace

Datum vydání 19.03.2020
Jazyk čeština
Ilustrátor Lada Brůnová
Stopáž 6 hodin, 31 minut
Režie Jan Jiráň

Autor knihy

Markéta Lukášková

Markéta Lukášková


Markéta Lukášková pochází z Českých Budějovic. Před maturitou jezdila rok do Prahy na žurnalistickou přípravku a pak nastoupila na brněnskou Masarykovu univerzitu. Studium ji ale zklamalo, chtěla praxi, a tak ho po dvou letech zanechala. Působila jako redaktorka časopisů Týden, Maxim, Faktor S, vedla Reflex.cz. V současnosti se věnuje copywritingu, přispívá na blog ČiliChili a přebytečné kreativní pnutí si vybíjí na Facebooku, při nákupu bot a vymýšlení nových tetování.

Zobrazit profil autora

Albatros Media newsletter

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.