KNIHY, KTERÉ MLUVÍ
QualityLand (audiokniha)
B

QualityLand (audiokniha)


Nejzábavnější sci-fi nejen v tomto vesmíru vychází jako audiokniha!

Tvá úplně první návštěva QualityLandu se blíží. Už se těšíš? Ano? Ještě aby ne! Už brzy se totiž podíváš do tak významné země, že se po jejím vzniku začal psát nový letopočet: takzvaný QualityTime.

Dokonce i obyvatelé QualityLandu byli přejmenováni. Z řadových občanů se nově stali nositeli kvality. Reklamní agentura se tedy usnesla, že od nynějška se bude každý chlapec jmenovat podle povolání svého otce a každá dívka zase podle povolání matky. Rozhodující přitom bude zaměstnání vykonávané v době početí.

Vítej v říši superlativů.

Vítej v QualityLandu.

Celková délka 9 h 11 min

Zvuk: Dušan Vozáry

Hudba: Armin Effenberger

Režie: Martin Šebestík

Natočeno ve studiu Chicsound

Čtou Martin Písařík a Lucie Štěpánková

Číst více
349,00 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Datum vydání 14.10.2021
Formát 140x125 mm
Jazyk čeština
Původní název QualityLand
Původní jazyk němčina

Autor knihy

Marc-Uwe Kling

Marc-Uwe Kling


Marc-Uwe Kling (narozen v roce 1982 ve Stuttgartu) je německý skladatel, autor a stand-up komik. Vystudoval filozofii a drama na Svobodné univerzitě v Berlíně. Pravidelně veřejně vystupuje na pódiích německých kabaretů. Od roku 2005 cestuje se svým programem Wenn alle Stricke reißen, kann man sich nicht mal mehr aufhängen (Pokud prasknou všechna lana, už se ani nemůžete oběsit), což je také název jeho první audioknihy. Je autorem týdenního podcastu Neues vom Känguru (Novinky od klokana) pro potsdamskou rozhlasovou stanici. Na motivy tohoto pořadu vznikla jeho kniha Die Känguru-Chroniken (Klokaní kronika). Komediální dystopický román QualityLand vydal v roce 2017 a o tři roky později dokončil i jeho pokračování QualityLand 2.0. HBO oznámilo, že vytvoří sérii založenou na knihách, již bude režírovat Mike Judge.

Zobrazit profil autora