KNIHY, KTERÉ MLUVÍ
Veselí (audiokniha)

Veselí (audiokniha)


Délka

5 hodin 41 minut

O návratu domů...

Když dojdete až na konec slepé ulice, máte dvě možnosti, přešlapovat na místě, anebo se vrátit. Třiatřicetiletá Eliška se rozhodla pro návrat. Zpátky na jižní Moravu. Do svého dětského pokoje. K rodičům. K sobě samé. Ke své podstatě. Protože doma jsou odpovědi.

Radka Třeštíková je nejprodávanější česká autorka současnosti. Narodila se a vyrůstala na jižní Moravě, v Praze vystudovala práva a sedm let se jim profesně věnovala. Svoji prvotinu vydala v roce 2014, největšího ohlasu zatím dosáhla svou třetí knihou Bábovky, která se stala literární událostí roku 2016. Mimořádně úspěšný byl i následující román Osm s detektivní zápletkou. V její páté knize Veselí se hlavní hrdinka Eliška vrací z Prahy do Veselí nad Moravou, odkud autorka pochází.

Číst více
399,00 Kč Doporučená cena
V prodeji
Podobné

Detailní informace

Datum vydání 31.10.2019
Formát 140x125 mm
Jazyk čeština
Isbn 978-80-267-1260-2
Délka 5 hodin 41 minut
Typ audioknihy Nekrácená
Autor hudby Armin Effenberger

Recenze

idnes.cz - Veselí je ryze osobní, Vladimíra Šumberová


„…Nový román Radky Třeštíkové Veselí pohltí čtenáře nejen avizovaným veselím, ale také zármutkem, humorem, hravostí jazyka a stylu, moravským nářečím, upřímností i nadsázkou…“

Autor knihy

Radka Třeštíková

Radka Třeštíková


Radka Třeštíková se narodila a vyrůstala na Jižní Moravě, v Praze vystudovala práva a sedm let se jim profesně věnovala. Svoji prvotinu vydala v roce 2014, největšího ohlasu zatím dosáhla svou třetí knihou Bábovky, která se stala literární událostí roku 2016. Mimořádně úspěšný byl i následující román Osm s detektivní zápletkou a Veselí, ve kterém se hlavní hrdinka vrací z Prahy do Veselí nad Moravou, odkud autorka pochází. V roce 2020 vyšla její šestá kniha Foukneš do pěny o cestě za vlastním já až na konec světa.

Zobrazit profil autora

Interpret

Zuzana Ščerbová

Zuzana Ščerbová


Po dlouholetém angažmá v Národním divadle Brno v současnosti působí v Divadle J. K. Tyla v Plzni. Je jednou z nejaktivnějších dabingových hereček, od roku 2004 propůjčila svůj hlas více než stovce postav. Jako interpretka audioknih debutovala načtením bestselleru Radky Třeštíkové Veselí.

Zobrazit profil autora