KNIHY, KTERÉ MLUVÍ
Dceřina kletba (audiokniha)
P

Dceřina kletba (audiokniha)


Délka

9 hodin 47 minut

i Připravujeme

Starý zločin si žádá nové oběti. Od autorky hitu Vodník.

Další díl úspěšné detektivní série z Příbramska se sympatickými vyšetřovateli Tomášem Vyskočilem a Honzou Richterem. Od autorky detektivního románu Vodník.

Poručík Tomáš Vyskočil má velký problém. Je blonďatý, rafinovaný a odhodlaný pořádně mu zavařit. Zatímco se Tomášovo manželství ocitá v ohrožení, je uprostřed Příbrami nalezen těžce podchlazený opilec, který po pár hodinách v nemocnici umírá. Taková smrt by kriminálku mohla nechat v klidu, kdyby se ovšem dotyčný nedávno nezmínil, že mu někdo usiluje o život. A tak se Tomáš s kolegou Honzou Richterem pouštějí do vyšetřování zločinu, po jehož vyřešení nikdo netouží.

Číst více
429,00 Kč Doporučená cena
Připravujeme

Detailní informace

Žánr detektivka
Datum vydání 16.05.2024
Jazyk čeština
Isbn 978-80-267-2602-9
Délka 9 hodin 47 minut

Autor knihy

Tereza Bartošová

Tereza Bartošová


Narodila se v Příbrami. Vystudovala 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy a pracuje jako lékařka. Je matka tří úžasných dětí, miluje čokoládu, metal a turistiku. Debutovala v roce 2023 detektivním románem Klekánice, který následoval úspěšný román Vodník. Představila v nich sympatickou dvojici příbramských vyšetřovatelů Tomáše Vyskočila a Honzu Richtera. Dceřina kletba je třetím pokračováním detektivní série z Příbramska.

Zobrazit profil autora