KNIHY, KTERÉ MLUVÍ
Poslední na řadě (audiokniha)
P

Poslední na řadě (audiokniha)


Délka

13 hodin 31 minut

i Připravujeme

Temný thriller z mýty opředeného ostrova od autorky Dokonalé detektivní série

Daleko od skotského pobřeží se nachází ostrov Mull, mezi jehož obyvateli stále koluje řada pověr. Clarkovi se sem vydávají hledat nový život, když však jejich dcera zmizí, narážejí jen na lhostejnost místních. Rodiče si tedy najmou kanadskou soukromou vyšetřovatelku Sadie Levesqueovou. Ta už se setkala s ledasčím, po objevení brutálně zavražděné dívky v útrobách jeskyně ale zažije šok. Během vyšetřování se probouzí dávné mýty, legendy a pohanské rituály. Kam až bude Sadie při hledání vraha ochotná zajít?

„Senzace! Bezpochyby jeden z nejlepších kriminálních románů roku!“ – Jeffery Deaver, autor mezinárodních bestsellerů

„Tuhle knihu jsem si naprosto a totálně zamilovala. Vynikající a strhující, ze všech těch zvratů jsem měla až husí kůži.“ – Angela Marsonsová, autorka bestsellerů s milionovými prodeji

Číst více
449,00 Kč Doporučená cena
Nedostupné
Podobné

Detailní informace

Datum vydání 26.08.2024
Jazyk čeština
Původní název The Last Girl To Die
Původní jazyk angličtina
Překladatel Anna Matoušková
Isbn 978-80-7662-534-1
Délka 13 hodin 31 minut

Autor knihy

Helen Fieldsová

Helen Fieldsová


Třináct let pracovala jako právnička, přičemž se věnovala i vážným případům vražd nebo pašování drog. Po narození druhého dítěte s manželem založila filmovou produkční společnost, v níž se uplatnila jako scenáristka i jako producentka. Sama si vydala své dvě první fantasy knihy, ale do světa velké literatury pronikla až díky sérii thrillerů v hlavní roli s detektivem Lucem Callanachem. S rodinou a dvěma psy žije v Hampshiru, má ráda divadlo, filmy, ale také karate nebo létání ve větrném tunelu.

Zobrazit profil autora