KNIHY, KTERÉ MLUVÍ
Deník malého poseroutky 18 (audiokniha)
P

Deník malého poseroutky 18 (audiokniha)


Délka

77 hodin 0 minut

i Připravujeme

Pro Grega Heffleyho zatím škola nebyla právě procházkou růžovým sadem. Když tedy hrozí uzavření rozpadající se budovy, nijak zvlášť ho to netrápí. Jenže pak se ukáže, že by mohl skončit v jiné škole než jeho nejlepší kamarád Rowley Jefferson, a to úplně mění situaci. Dokážou Greg a jeho spolužáci zachránit svoji starou školu dřív, než se její brány definitivně uzavřou? Nebo pro Grega začíná úplně nová životní kapitola?

Číst více
299,00 Kč Doporučená cena
Připravujeme

Detailní informace

Datum vydání 22.07.2024
Jazyk čeština
Původní název Diary of a Wimpy Kid 18
Původní jazyk angličtina
Překladatel Veronika Volhejnová
Isbn 978-80-7661-876-3
Délka 77 hodin 0 minut

Autor knihy

Jeff Kinney

Jeff Kinney


Jeff Kinney je vývojář a designer online her a autor poseroutkovských bestsellerů, které se všechny pravidelně umisťují na prvním místě v žebříčku prodejnosti The New York Times. Časopis Time ho v roce 2009 zařadil mezi stovku nejvlivnějších lidí na světě. Dětství strávil ve Washingtonu, nyní žije v jižním Massachusetts se svou manželkou a dvěma syny.

Zobrazit profil autora

Interpret

Václav Kopta

Václav Kopta


Český herec a muzikant je synem slavného textaře Pavla Kopty. Po vystudování Pražské konzervatoře účinkoval nejvíce v divadlech, ale objevoval se i ve filmech a seriálech. Největší popularitu mu přinesl dnes již kultovní film Sněženky a machři. Žije v Praze a je ženatý s herečkou Simonou Vrbickou, se kterou vychovává dvě dcery.

Zobrazit profil autora