Zlomené duše (audiokniha) | Albatros media
KNIHY, KTERÉ MLUVÍ
Zlomené duše (audiokniha)
B
Přehrát ukázku:

Zlomené duše (audiokniha)


Délka

13 hodin, 13 minut

Tajemné vraždy, strašidelná internátní škola i více než šedesát let staré tajemství. Mrazivý thriller, který vám nedá spát.

Píše se rok 1950 a v tajuplné internátní škole plné odložených děvčat se zrodí přátelství čtyř dívek. Dokud jedna z nich záhadně nezmizí. O více než šedesát let později se snaží novinářka Fiona napsat reportáž o rekonstrukci školy a odhalit tajemství okolo dávné vraždy své sestry. Poté co je na stejném místě ve staré studni nalezena mrtvola, začíná Fiona s pomocí přítele-policisty rozkrývat temný příběh z minulosti… a zároveň současnosti.
Číst více
349,00 Kč Doporučená cena
V prodeji
Podobné

Detailní informace

Datum vydání 14.11.2019
Jazyk čeština
Isbn 978-80-7597-235-4
Stopáž 13 hodin, 13 minut
Typ audioknihy Nekrácená

Autor knihy

Simone St. Jamesová

Simone St. Jamesová


Než se začala věnovat psaní na plný úvazek, pracovala v prostředí televizního zákulisí. Žije v Kanadě s manželem a svou zachráněnou kočkou. Je závislá na sushi, starých gotických románech, deštivých dnech, kávě a na seriálu Sherlock od BBC. Za své knihy dostala řadu ocenění.

Zobrazit profil autora

Albatros Media newsletter

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.