KNIHY, KTERÉ MLUVÍ

Bratrstvo Kniha třetí - Lovci (audiokniha pro děti)


Délka

11 hodin 12 minut

Volavky čeká krutý boj na život a na smrt

Hal a jeho bratrstvo Volavek pronásledují piráta Zavaka, hnaní touhou získat zpět andomal, posvátný kámen Skandijců. Posádku Volavky čeká nelehký úkol – najít krvežíznivého lupiče dřív, než jim stačí navždy zmizet kdesi v jižních mořích. Pronásledování vede po mohutné řece Dan a nebezpečným vodopádem až do opevněného města Raguza, které je nechvalně proslulým útočištěm pirátů a dobrodruhů. Má-li zde Hal uspět, musí věřit schopnostem své posádky a vyzvat Zavaka na souboj na život a na smrt.

Číst více
349,00 Kč Doporučená cena
V prodeji

Další tituly z řady "Bratrstvo"

Detailní informace

Datum vydání 27.01.2020
Formát 140x125 mm
Jazyk čeština
Původní název Brotherband 3: The Hunters
Původní jazyk angličtina
Řady Bratrstvo
Délka 11 hodin 12 minut
Typ audioknihy Nekrácená

Autor knihy

John Flanagan

John Flanagan


John Flanagan se proslavil dobrodružnými romány ze sérií Hraničářův učeň a Bratrstvo. Jeho knihy vycházejí ve více než stovce zemí, pravidelně se objevují v žebříčku bestsellerů podle New York Times a získaly řadu nominací a cen za literaturu pro děti a mládež. John, bývalý scenárista televizních seriálů a reklam, žije se svou ženou na přímořském předměstí australského Sydney.

Zobrazit profil autora

Interpret

Pavel Neškudla

Pavel Neškudla


Vyučený truhlář absolvoval v roce 2015 herectví na DAMU. Byl členem Divadla Lampion na Kladně a plzeňského Divadla J. K. Tyla. Aktuálně je jeho domovskou scénou Divadlo v Dlouhé. Spolupracuje zároveň s řadou dalších divadel a souborů (např. Klicperovo divadlo v Hradci Králové, Divadlo X10, Depresivní děti touží po penězích, Tygr v tísni, MeetFactory, A studio Rubín..). Hrál ve filmu Já, Olga Hepnarová (2016) a ztvárnil hlavní roli ve snímku Narušitel (2019).

Zobrazit profil autora