KNIHY, KTERÉ MLUVÍ
Bratrstvo Kniha druhá - Nájezdníci (audiokniha pro děti)
B

Bratrstvo Kniha druhá - Nájezdníci (audiokniha pro děti)


Délka

12 hodin 12 minut

Volavky se vydávají na svou první výpravu.

Hal a jeho bratrstvo Volavek dokázali nemožné. Tato skupina vyděděnců, o které nikdo nestál, porazila zdánlivě mnohem silnější soupeře a zvítězila v tradiční soutěži bratrstev mladých skandijských bojovníků. Oslava Volavek však vezme krátký konec, když jejich vinou dojde k loupeži andomalu, posvátného kamene Skandijců.

Volavkám zbývá jediné: vyplout za lupiči, pokusit se dostihnout jejich loď a získat drahocenný kámen zpět. To však znamená překonat bouřlivé moře, přežít krutou zimu a bojovat s nebezpečnými piráty, kteří jsou odhodláni bránit svou kořist za každou cenu. Dokonce ani drsný výcvik, který Hal se svými přáteli podstoupili coby bratrstvo, a pomoc jednoho z nejlepších bojovníků Skandie nemusejí stačit, aby se mohli vrátit domů s andomalem – nebo živí.

Číst více
349,00 Kč Doporučená cena
V prodeji

Další tituly z řady "Bratrstvo"

Detailní informace

Datum vydání 07.11.2019
Formát 140x125 mm
Jazyk čeština
Původní název Brotherband 2: The Invaders
Původní jazyk angličtina
Řady Bratrstvo
Délka 12 hodin 12 minut
Typ audioknihy Nekrácená

Autor knihy

John Flanagan

John Flanagan


John Flanagan se proslavil dobrodružnými romány ze sérií Hraničářův učeň a Bratrstvo. Jeho knihy vycházejí ve více než stovce zemí, pravidelně se objevují v žebříčku bestsellerů podle New York Times a získaly řadu nominací a cen za literaturu pro děti a mládež. John, bývalý scenárista televizních seriálů a reklam, žije se svou ženou na přímořském předměstí australského Sydney.

Zobrazit profil autora

Interpret

Pavel Neškudla

Pavel Neškudla


Vyučený truhlář absolvoval v roce 2015 herectví na DAMU. Byl členem Divadla Lampion na Kladně a plzeňského Divadla J. K. Tyla. Aktuálně je jeho domovskou scénou Divadlo v Dlouhé. Spolupracuje zároveň s řadou dalších divadel a souborů (např. Klicperovo divadlo v Hradci Králové, Divadlo X10, Depresivní děti touží po penězích, Tygr v tísni, MeetFactory, A studio Rubín..). Hrál ve filmu Já, Olga Hepnarová (2016) a ztvárnil hlavní roli ve snímku Narušitel (2019).

Zobrazit profil autora