Nahoru na horu (audiokniha) | Albatros media
KNIHY, KTERÉ MLUVÍ
Nahoru na horu (audiokniha)
P
Přehrát ukázku:

Nahoru na horu (audiokniha)


i Připravujeme

Nohy na skále, hlava v oblacích. Velmi osobní rozhovor s nejznámějším českým horolezcem.

Nejúspěšnější český himálajský horolezec Radek Jaroš otevřeně popisuje nejen milníky své sportovní kariéry, ale odhaluje také svůj soukromý život. Jak fungují tělo a mysl při výstupu na osmitisícovku bez kyslíkového přístroje? Co si lze z extrémních vysokohorských podmínek odnést do každodenního života?
349,00 Kč Doporučená cena
Expedujeme 05.11.2020

Detailní informace

Žánr sport
rozhovor
Datum vydání 09.11.2020
Jazyk čeština

Autor knihy

Jiří Macek

Jiří Macek


Jiří Macek (*1963) je novinář, přes čtvrt století píše pro regionální Deníky a nejraději má rozhovory a reportáže. V mládí hrál fotbal, po zranění kolene závodně běhal, na svém kontě má desítky triatlonů a duatlonů. Na prahu padesátky absolvoval maraton, skočil si i s padákem.

Zobrazit profil autora
Radek Jaroš

Radek Jaroš


Radek Jaroš (*1964) je úspěšný český horolezec. Narodil se v Novém Městě na Moravě, kde žije dodnes. Vylezl všech čtrnáct osmitisícovek a získal Korunu Himálaje. Poslední horu K2 zdolal v roce 2014 a stal se prvním Čechem a patnáctým člověkem na světě, který toho dosáhl bez použití kyslíkových přístrojů. Vylezl i nejvyšší hory všech kontinentů a získal tak Korunu světa. Jezdí na horském i silničním kole, na snowboardu i na běžkách, na mořském kajaku, na divoké vodě, jetsurfu, paddleboardu, hraje golf, volejbal a věnuje se i dalším sportům.

Zobrazit profil autora